19275009 694703020714011 1706451413919605112 n         Pasiruošimo darbai bene svarbiausiam Šiaulių vasaros renginiui „Saulės žiedas“ palengva įgauna pagreitį. Vakar Šiaulių dailės mokyklos parodos „Saulės ženklo legendos“ atidarymo metu dar kartą įsitikinome, kad šventei ruošiasi ne tik folkloro muzikantai bei atlikėjai, bet ir kūrybingas vietos jaunimas.

      Prie pėsčiųjų bulvare esančių Parodų vitrinų susirinkęs gausus būrys dailės mokyklos auklėtinių kartu su jos vadove Irena Šliuželiene pristatė tarptautiniam konkursui-festivaliui skirtą darbų parodą.

      Žinoma Lietuvos dailininkė, keramikė I. Šliuželienė visiems susirinkusiems papasakojo apie parodos idėjos prasmę ir kuo ji reikšminga kiekvienam šiauliečiui. Vėliau festivalio direktoriaus pavaduotoja Rūta Stankuvienė atskleidė, kuo ypatingas „Saulės žiedo“ pavadinimas.

      „Juk saulė prie šalčio ir vėjo pripratusiai mūsų šaliai yra tikra atgaiva. Tuo tarpu žiedai atlieka svarbų vaidmenį mūsų gyvenime – net ir svarbiausias sutuoktuvių simbolis yra žiedas,“ – pasakojo viena iš „Saulės žiedo“ organizatorių.

      Beatričė Venckutė ir Adas Viliušis, „Saulės žiedo“ informacija.