GRAND PRIX – „Bahcesehir universiteto liaudies šokių bendruomenės jaunimo ir sporto klubo asociacija (TURKIJA)

ŽIŪROVŲ SIMPATIJŲ PRIZAS – Ansamblis „Compañia folclorica inspiraciones costarricenses“ (KOSTA RIKA)

UŽ TRADICIJŲ PUOSELĖJIMĄ Muzikos ansamblis „Mugam“ (AZERBAIDŽANAS)

UŽ TRADICIJŲ PUOSELĖJIMĄ Tautinių šokių asociacija „Es broll“ (ISPANIJA)

ASOCIACIJOS „BALTŲ CENTRAS“ PRIZAS - Nacionalinis liaudies šokių ansamblis „Boyarishnya“ (RUSIJA)

KULTŪROS MINISTRO ŠARŪNO BIRUČIO ĮSTEIGTAS PRIZAS – dainų ir šokių ansamblis „Nowa huta“ (LENKIJA)

KOMISIJOS PIRMININKĖS DOC. Z. KELMICKAITĖS PRIZAS – Ansamblis „Pamesta klumpė“ (AUSTRALIJA)

I KATEGORIJA: TRADICINIO FOLKLORO ŠOKĖJŲ GRUPĖS

1.

TAUTINIŲ ŠOKIŲ ASOCIACIJA „ES BROLL“

ISPANIJA

2.

BAHCESEHIR UNIVERSITETO LIAUDIES ŠOKIŲ BENDRUOMENĖS JAUNIMO IR SPORTO KLUBO ASOCIACIJA

TURKIJA

3.

FOLKLORO ANSAMBLIS „CSUTORA“

VENGRIJA

II KATEGORIJA: STILIZUOTO FOLKLORO ŠOKĖJŲ GRUPĖS

1.

ANSAMBLIS „COMPAÑIA FOLCLORICA INSPIRACIONES COSTARRICENSES“  KOSTA RIKA

2.

BAHCESEHIR UNIVERSITETO LIAUDIES ŠOKIŲ BENDRUOMENĖS JAUNIMO IR SPORTO KLUBO ASOCIACIJA

 TURKIJA

3.

NACIONALINIS FOLKLORO ANSAMBLIS TRANSILVANIA   RUMUNIJA

III KATEGORIJA: INSTRUMENTINĖS MUZIKOS GRUPĖS

1.
BAHCESEHIR UNIVERSITETO LIAUDIES ŠOKIŲ BENDRUOMENĖS JAUNIMO IR SPORTO KLUBO ASOCIACIJA TURKIJA
2.  POST-FOLKLORO GRUPĖ „RIKŠI“ LATVIJA
3. DAINŲ IR ŠOKIŲ ANSAMBLIS NOWA HUTA LENKIJA
3. NACIONALINIS FOLKLORO ANSAMBLIS TRANSILVANIA RUMUNIJA

IV KATEGORIJA: TRADICINIO DAINAVIMO GRUPĖS

1.

ANSAMBLIS „AIDIJA“

LIETUVA

2.

POST-FOLKLORO GRUPĖ „RIKŠI“   

LATVIJA

3.

ANSAMBLIS „PAMESTA KLUMPĖ“

AUSTRALIJA

 V KATEGORIJA: SOLO VOKALISTAI

1.

STEPONAS LEVICKIS 

AUSTRALIJA

2.

ĒRIKS ZEPS

LATVIJA

2.

ANDREEA GHITIU

RUMUNIJA

3.

JAVANSHIR BAYRAMOV

AZERBAIDŽANAS

3.

ERDEM KILIÇ 

TURKIJA

VI KATEGORIJA: SOLO INSTRUMENTALISTAI

1.
SARKAR ALIYEV AZERBAIDŽANAS
2. MIQUEL SERRA ESCANDELL ISPANIJA
3. ERDEM KILIÇ TURKIJA

 

Konkurso nugalėtojai apdovanojami piniginiais prizais, diplomais, atminimo dovanomis; sidabro ir bronzos laimėtojai – piniginiais prizais bei diplomais.

Konkursą vertins tarptautinė vertinimo komisija.

Konkurso prizinis fondas 5500 E.

Didysis prizas (“Grand Prix”) – 1500 E.

Didžiuoju prizu bus apdovanojama grupė, kurios pasirodymai tiek konkursinėje, tiek festivalio programoje bus sėkmingiausi, ryškiausi, išsiskiriantys.

Prizą skiria konkurso – festivalio organizatoriai, atsižvelgdami į tarptautinės vertinimo komisijos rekomendacijas.

I kategorija: auksas 700 E, sidabras 500 E, bronza 300 E.

II kategorija: auksas 700 E, sidabras 500 E, bronza 300 E.

III kategorija: auksas 150 E, sidabras 100 E, bronza 60 E.

IV kategorija: auksas 150 E, sidabras 100 E, bronza 60 E.

V kategorija: auksas 80 E, sidabras 60 E, bronza 50 E.

VI kategorija: auksas 80 E, sidabras 60 E, bronza 50 E.

 

Specialūs prizai:
Žiūrovų simpatijų prizas  
Už tradicijų puoselėjimą
Komisijos pirmininkės Zitos Kelmickaitės prizas
LR kultūros ministro Šarūno Biručio įsteigtas prizas

 

ANDREEA GHITIU

ROMANIA