II TARPTAUTINIS FOLKLORO KONKURSAS-FESTIVALIS „SAULĖS ŽIEDAS"
KONKURSO REZULTATAI
DIDYSIS PRIZAS
1 500 € - SLOVĖNIJOS AKADEMINIO FOLKLORO ANSAMBLIUI „OZARA" iš Kranjos.
Vadovas Andrej Udovč
I kategorija
TRADICINIO FOLKLORO ŠOKĖJŲ GRUPĖS
Auksas (800 €) - SLOVĖNIJOS AKADEMINIO FOLKLORO ANSAMBLIUI „OZARA" iš Kranjos. 
Vadovas Andrej Udovč
Sidabras (600 €) - ISPANIJOS FOLKLORO ANSAMBLIUI „XAREU" iš Chichono.
Meno vadovė Maria Ibaseta Menendez
Šokių grupės vadovė Begona Vega Blanco.
Bronza (400 €) - UKRAINOS VIPČĖS ŠEIMŲ LIAUDIES ŠOKIŲ ANSAMBLIUI „VIPČE".
Ansamblio vadovas Michail Vandžurak,
Orkestro vadovas Nikolaj Iliuk.
 
II kategorija
STILIZUOTO FOLKLORO ŠOKĖJŲ GRUPĖS
Auksas (600 €) - SLOVAKIJOS FOLKLORO ANSAMBLIUI „STAVBAR" iš Stavbar. 
Meno vadovas Černan Zdenko.
Sidabras (400 €) - SLOVĖNIJOS AKADEMINIO FOLKLORO ANSAMBLIUI „OZARA" iš Kranjos. 
Vadovas Andrej Udovč.
Bronza (300 €) - TURKIJOS STAMBULO CAGDO TURIZMO FOLKLORO DRAUGIJOS ANSAMBLIUI iš Stambulo. 
Vadovė Safiye Unal,
Asociacijos prezidentas Serdar Demiralp.
 
III kategorija
INSTRUMENTINĖS MUZIKOS GRUPĖS
Auksas (150 €) - VENGRIJOS LIAUDIES MUZIKOS ANSAMBLIUI „SZEDTEVETTE" iš Sykešfehervaro. 
Vadovas Juhasz Zsofia.
Sidabras (100 €) - UKRAINOS VIPČĖS ŠEIMŲ LIAUDIES ŠOKIŲ ANSAMBLIUI „VIPČE." 
Ansamblio vadovas Michail Vandžurak,
Orkestro vadovas Nikolaj Iliuk.
Bronza (60 €) - LIETUVOS KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS ETNOKULTŪROS CENTRO TRADICINĖS INSTRUMENTINĖS MUZIKOS ANSAMBLIUI „SENOLIAI".
Vadovai Elena Šalkauskienė ir Jonas Petrauskas.
 
Specialus diplomas UŽ TRADICIJŲ SAUGOJIMĄ IR PERTEIKIMĄ
Liaudies meistro E.Virbašiaus padarytos kanklės - GRAIKIJOS CHANIJOS ŠOKIŲ DRAUGIJOS ANSAMBLIUI „PSILORITIS" iš Chanijos. Vadovas Kostas Boutzoukas.
 
2007 m. dalyviai
 
„RUSAVJAN" Rusava (Čekija)
Meno vadovas Bohumil ŠKARPICH
Ansamblio prezidentas Ing. Miroslav HOVORAK
 
CHANIJOS ŠOKIŲ DRAUGIJA „PSILORITIS" Chanija (Graikija)
Vadovas Kostas Boutzoukas
 
FOLKLORO ANSAMBLIS „XAREU" Chichonas (Ispanija)
Meno vadovė Maria IBASETA MENENDEZ
Šokių grupės vadovė Begona VEGA BLANCO
 
LIAUDIES ŠOKIŲ GRUPĖ „SABRI" Daugpilis (Latvija)
Meno vadovė Kristine Svarce
 
FOLKLORO ANSAMBLIS „SVĀTRA" Daugpilis (Latvija)
Meno vadovė Sarmite Teivane
 
FOLKLORO ANSAMBLIS „JUBILAT" Svidnica (Lenkija)
Meno vadovas Lubomir Szmid
 
FOLKLORO ANSAMBLIS „KOSTOLAC" Kostolacas (Serbija)
Meno vadovas Nikola Topo
 
AKADEMINIS FOLKLORO ANSAMBLIS „OZARA" Kranja (Slovėnija)
Vadovas Andrej Udovč
 
KYRENIJOS SAVIVALDYBĖS LIAUDIES ŠOKIŲ ANSAMBLIS Kyrenija (Šiaurės Kipras)
Vadovas Zeki Celer
 
FOLKLORO ANSAMBLIS „FORENINGEN SODERRINGEN" Stokholmas (Švedija)
Vadovė Kjerstin Lindström
 
STAMBULO CAGDO TURIZMO FOLKLORO DRAUGIJA Stambulas (Turkija)
Vadovė Safiye UNAL
Asociacijos prezidentas Serdar Demiralp
 
VIPČĖS ŠEIMŲ LIAUDIES ŠOKIŲ ANSAMBLIS Vipče (Ukraina)
Ansamblio vadovas Michail Vandžurak
Orkestro vadovas Nikolaj Iliuk
 
ALBA REGIA PAGYVENUSIŲ ŽMONIŲ LIAUDIES ŠOKIŲ ANSAMBLIS Sykešfehervaras (Vengrija)
Vadovas Tom Ollerinyi
 
LIAUDIES MUZIKOS ANSAMBLIS „SZEDTEVETTE" Sykešfehervaras (Vengrija)
Vadovas Juhasz Zsofia
 
A.RUGELIS, A.KUNIAUSKAS, A.KAVALIAUSKAS Kuršėnai (Lietuva)
 
KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS ETNOKULTŪROS CENTRO TRADICINĖS INSTRUMENTINĖS MUZIKOS ANSAMBLIS „SENOLIAI" Klaipėda (Lietuva)
Vadovai Elena Šalkauskienė ir Jonas Petrauskas
 
BIRŽŲ KULTŪROS CENTRO FOLKLORO ANSAMBLIS „SIAUDELA" Biržai (Lietuva)
Vadovė Jūratė Garnelienė
 
KAUNO RAJ. NEVERONIŲ KULTŪROS CENTRO FOLKLORO ANSAMBLIS „VIEŠIA" Neveronys (Lietuva)
Vadovė Jolanta Balnytė